למה רומניה

 

כידוע, רומניה הצטרפה לאיחוד האירופי בשנת 2007 , להלן מספר עובדות אשר יכולות להסביר את התהליך,

לפיכך, מאות אלפי אנשים בישראל מוצאים את עצמם כבעלי זכות לקבלת אזרחות רומנית ובפרט דרכון רומני שכיום הינו כבר דרכון של האיחוד האירופי. אזרחות/ דרכון זה מקנה המון אפשרויות אשר לא היו פתוחות קודם לכן בפני ישראלים – זכות מגורים, זכות ללימודים ברומניה , זכות לתעסוקה במדינות האיחוד והחשוב מכל אין צורך לעמוד בתורות המייגעים בנמלי התעופה באירופה.

יחד עם זאת, כיום קיימת אפשרות להמון ישראלים להשקיע באירופה ובפרט ברומניה אשר שם קיימים אפיקי השקעה מצוינים עם תשואה אדירה ובזול . בעבור הישראלים הצעירים דרכון זה מהווה פתיחת דלת חדשה באירופה ולשם קיים גל נהירה עצום של ישראלים צעירים אשר נוסעים לעבוד ולעיתים אף נדרשים על ידי חברות גדולות בגלל אזרחותם החדשה במדינות מתפתחות אנגליה והולנד או במדינות יותר אקזוטיות כאיטליה וספרד וכמובן שאר מדינות האיחוד האירופי.

בנוסף, דרכון זה יוצר אופציה חדשה בעבור צעירים , אופציה להתפתחות. בעתיד, ע"פ הערכות מומחים כאשר רומניה תכנס לאיחוד האירופי במלואה בעלי דרכון זה יוכלו ליהנות מתוכנית WAIVER אשר תעניק להם זכות לנסוע לארה"ב ללא ויזה ולשהות שם עד 3 חודשים ופשוט להיות אזרח אירופי לכל דבר ועניין וזו תוך כדי שתמיד תהיה קיימת לרשותם הזכות להעביר לצאצאיהם דרכונים ואזרחות לבאים בדור(זכות אשר לא קיימת בכל מדינה).

הנכתב באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי