רוצה להיות רופא אך התנאים מקשיים עליך? למד כאן את הדרך הקלה

אוניברסיטה זו הינה בית ספר יוקרתי, אשר קיים 153 שנים .

סיווג של אוניברסיטאות ברחבי העולם בעידן זה אינו גבוהה, אך ידוע הדבר כי האוניברסיטאות הרומניות עדיין פועלות במרץ על מנת להיכנס לראש 500.

באוניברסיטה קרול דה ווילה יש בסה"כ 2865 מורים שכירים של  1654קורסים בהשתתפות של 4634 בוגרים בשנה האקדמית 2009-2010.

באוניברסיטה זו , קיימת  אהבה מיוחדת , והיא עמוסה גם במסורת וגם ברוח החדשנית. באוניברסיטה זו קיבל גורג אמיל  את פרס נובל לרפואה ,אשר לומד על ידי הנשיא המכובד כיום.  
בנוסף לכך, המנצח המהולל השמיע מקבל הפרס הרומני את ההמנון הרומני של פרס נובל, בוגרי אוניברסיטה זו הינם  אישים נזכרים בענפים אחרים של מדע הרפואה, כמו תומה יונסקו, ויון קנטקוזינו, ויקטור בכורות, ג 'ורג' ו מרינסקו ועוד רבים מן המוחות המבריקים אחרים אשר ממשיכים לעורר את מי היווצרות של רמת תיכנון על ידי המומחים של בוגרי האוניברסיטה  בתחומי הבריאות, החינוך, המחקר המדעי.
המורים באוניברסיטה זו  אומנו ברצף, והינם נושאי הלפיד של ייעוד נאצל של דור זמננו ושל אחרי דור הכנת רופאים שעומדים על בריאותו של העם הרומני.

המטרה העיקרית של הצוות והבוגרים שלנו – הינה didactism- אולי הפן החשוב ביותר של מנה"ע...
המאמרים המדעיים שפורסמו ברומנית וכתבי עת זרים, על פרסום ספרים בתחומים שונים אלו, מסבירים בבירור את המאמץ המתמיד המתמקד ביסודות יישומיות המחקר המדעי. ואת הדוגמאות כבוגרי אוניברסיטה זו יכולים להיות רבים.

לאוניברסיטה זו יש אוסף עשיר של ספרי איכות. ספריית אוניברסיטת 578,159 כרכים HAS(המייצג את הספרייה חדשה הרומנית של ספרים זרים), כולל עותקים רבים של הרפואה העתיקה וליובל ספרים (589 כותרים הספר ייצוג מורשת זרים -. SecXV-XVIIIו 4385 כותרים ייצוג בתחתית היסטורית לרפואה) אש נרכש באמצעות יותר מ -20,000 כותרים של מנויי העיתון המקוון. זוהי גם גישה מובטחת לסטודנטים של אוניברסיטה זו לרפואה בבית חסדי נתונים בינלאומיים רבים.
היתרונות באוניברסיטה זו הינה מהפעילות של מוניטין "קרול Davila" אקדמי שהוא בנוי מהוצאת ספרים בהצלחה ודבר זה תורם לאור הוצאת ספרים חדשים לרפואה, כמו גם חנויות וליובל Journal of Medicineו החיים.

הנכתב באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי