גם אתה יכול! גלה עכשיו איך!

התחייבות !!!!!בדיוק כך, המשרד היחיד בישראל אשר מתחייב לקבלת אשרה או כספכם בחזרה!!!!!
משרדנו הינו המשרד היחיד והבלעדי מסוגו בארץ אשר מתחייב לקבלת אשרה או החזר כספי !!משרדנו בנוי מצוות משפטנים אשר מוכר בארץ בתחום האשרות/הגירה.
אנו סבורים שלכל אדם קיימת הזכות לבקר בארה"ב ולא תמיד החלטת הפקיד המראיין צודקת וסבירה.
עקב נהירה המונית של יוצאי צבא ישראלים לארה"ב קבלת האשרה נהייתה קשה יותר ולפעמים אף בלתי אפשרית. וזו, מהסיבה הפשוטה שלפעמים הפקיד המראיין בקונסוליה אינו מתרשם מפרטי הבקשה ולפעמים סבור כי לא קיימת זיקה לחזרה ארצה ובצורה זו דוחה את בקשתכם,על כן, יש לתת עבודה זו לצוות מקצועי שהתמחות עיסוקו זה הוכחות זיקה והערכת סיכויים .כיום ,עקב הביקוש הגדול לבקשת אשרת תיירות לארה"ב הוקמה חברת אמריקן ויזה על מנת שיהיה מתן מענה ללקוחות אשר עסוקים ואין ברשותם זמן להוכיח זיקה או ידע במילוי טפסים נכון. שכן, זהו חלק מהותי וחשוב ביותר שהרי טעות אחת ולו הקטנה ביותר יכולה לפסול את עניין קבלת האשרה לכן יש לתת למקצוענים לעשות את העבודה עבורכם שכן עיקר התמחותם הינה הוכחת זיקה ומילוי טפסים כנדרש.

אשרת עסקים B1
אזרח ישראלי המבקש להגיע לארה"ב חייב להצטייד בויזה טרם הגעתו.המחזיקים באשרת B1יכולים לפעול בארה"ב במטרות עסקיות לגיטימיות בלבד כגון מקצועות כגון יהלומנות , קיום פגישות, הגעה לכנסים, ניהול משא ומתן חוזי והתייעצויות, בכל מקרה הכניסה לארה"ב תהיה על בסיס זמני ומספר הכניסות לארה"ב תמיד יהיה תלוי בפיקוחו של קצין ההגירה מחזיק אשרה זו אינו יכול לעבוד ואינו יכול לקבל משכורת משום מקור הכנסה בארה"ב.

הגדרתה של אשרת B-1:
אשרה זו הינה למעשה אשרת שהייה שלא לצרכי הגירה של אנשים המבקשים להיכנס לארצות הברית באופן זמני לצורך עסקים (B1ויזה).
מי זקוק לאשרת B1
אנשים המעוניינים להשתתף בתוכניות מדעיות, חינוכיות, עסקיות, מקצועיות, או מפגשים דתיים, כנסים, ועידות, סדנאות או סמינרים.
בנוסף, הדין האמריקאי קובע שאדם אשר מתכוון לעבוד בפרויקטים ספציפיים בארצות הברית , שכרו חייב להיות משולם על ידי מעסיק של מדינה זרה אנשי עסקים המעוניינים להשתתף בעסקאות מסחריות (שאינן כרוכות תעסוקה קבועה), כגון ניהול משא ומתן חוזי או התייעצות עם שותפיו לעסקים,אנשים המבקשים לבצע מחקרים עצמאיים, ביצוע מחקר שוק, או כל פעילות דומה אחרת.אנשי עסקים המעוניינים לבחון אפשרות של הקמת חברת בת של תאגיד השקעות זר אבל בכל מקרה אדם זה אינו יכול להישאר בארה"ב בכדי לנהל את העסק המוקם,אשרה זו בנוסף מונפקת  בעבור עוזרים אישיים או מקומיים שבאים לארצות הברית עם אזרחי ארה"ב או עם מעסיקם שלא לצרכי הגירה
הערה:
הממשל האמריקני חוקק חוק חדש, סחר נפגעי הגנה אשר נלחם בסחר בבני אדם ואת ההתעמרות בעובדים לכל צורותיהם.
באופן טכני לאדם יש זכות לקבל שירות משיתוף של חוזה מכירה, או בכדי לספק שירות לאחר המכירה.
אנשי עסקים צריכים להשתתף בפגישות כחבר מועצת המנהלים של ארצות הברית בתאגיד כלל עולמי..
אנשים המעוניינים לצפות בעסק "מרחוק",באופן מקצועי, או פעילות מקצועית כל עוד זו איננה כרוכה בפעילות עסקית הנעשית בידיהם.
ספורטאים מקצועיים שצריכים להתות בטורניר ובסופו יוגרל פרס כספי ולא משכורת.
איש רכש  של המעסיק מארץ זרה אשר צריכים לבוא לארצות הברית כדי לרכוש מוצרים, מרכיבים, או חומרי גלם לשימוש מחוץ לארה"ב
תהליך הגשת בקשה לויזה B1(ויזת המבקר) כרוך בהכנה קפדנית. חשוב לתת תשומת לב עיקרית מפני שאם נטעה בפעם הראשונה, התהליך הופך להיות קשה מאוד, ולעיתים אף בלתי אפשרי.

אשרת B2(טיפול רפואי או טיול)
בדרך כלל, אזרח זר המבקש להגיע לארצות הברית צריך טרם הגעתו לקבל ויזה. אדם יכול להגיש בקשה אחת של שני סוגי אשרות: אשרת שהייה שלא לצרכי הגירה עבור אלה המבקשים להיכנס לארצות הברית על בסיס זמני, או אשרת עולה לבאים לארצות הברית למען השגת תושבות קבע. האשרה מאפשרת לאזרח חוץ לעבור בכל נמל של ארה"ב.
אשרה זו מכונה גם אשרת תייר. אזרחים זרים הרוצים להיכנס לארה"ב עבור בילוי וטיול או למטרת טיפול רפואי זקוקים להשתמש באשרה זו. אם כוונתכם היא להיכנס לארצות הברית למטרות עסקיות אנא צפו באשרת B1לעיל.
ויזה מסוג B2עשויה לשמש גם בכדי להיכנס לארצות הברית עבור סוגים מסוימים של מחקר. בדרך כלל, אשרות סטודנט ניתנות אך ורק לסטודנטים הלומדים בתוכניות לימוד אקדמיות או מקצועית במשרה מלאה במוסד לימודים בארה"ב אשר מאושר על ידי מחלקת אזרחות והגירה (USCIS) . במידה והאיש נסע לארצות הברית למטרת תיירות, ובעודו בארה"ב הוא מעוניין לקחת קורס קצר של מחקר והקורס הינו פחות מ 18 שעות בשבוע, אז זה מותר על ויזה מסוגB2. דוגמה לכך היא אם הוא לוקח חופשה בארה"ב, ובמשך כל הזמן הזה הוא מעוניין לקחת קורס בישול של יומיים בשביל ההנאה שלהם אז זה יהיה מותר למחזיק אשרת B2.
אמנם זה אפשרי עבור אנשים להשתמש ויזה B2(אשרת ביקור) עבור השתתפות בסוגים מסוימים של מחקר הפנאי או במשרה חלקית, התלמידים צריכים תמיד לבדוק עם בית הספר או תוכנית שהם רוצים להשתתף עם קצין ההגירה בקונסוליה במדינתם בכדי לקבוע אם הם מסוגלים להשתמש בויזת תייר על המוסד הספציפי שלהם או תוכנית הלימודים שבה הם מעוניינים להשתתף.

הערה: אנשים המתכננים לנסוע לארה"ב מסיבות שונות כגון סטודנטים, עובדים זמניים, אנשי צוות, עיתונאים, וכו ' חייבים להגיש בקשה לויזה אחרת שמתאימה לקטגוריה הספציפיים שלהם. אם אדם מתכנן להגיע לארצות הברית ללימודים וללמוד 18 שעות או יותר בשבוע , אז הוא יצטרך ויזת סטודנט. כמו כן, כאשר אדם מתכוון לנסוע לארה"ב כדי להשתתף בסמינרים או בוועידות או ע"מ השיג ניקוד לקראת תואר, אז במקרה כזה הוא גם יצטרך ויזת סטודנט.

הגדרתה של אשרת B-2:
אשרת המבקר הינה אשרת שהייה שלא לצרכי הגירה של אנשים המבקשים להיכנס לארצות הברית על בסיס זמני לשם הנאה או טיפול רפואי (B2ויזה).

מי זקוק לאשרת B-2:
אנשים שרוצים להגיע לארה"ב כתיירים.
אנשים המבקשים לבקר חברים וקרובי משפחה בארצות הברית לזמן קצר.
אנשים הזקוקים להגיע לארה"ב לקבלת טיפול רפואי.
ספורטאים חובבים, מוזיקאים (מקצועות האומנות)אשר ישתתפו בפעילויות שלהם בארה"ב ללא כל פיצוי.
אנשים המעוניינים להשתתף בכנסים שארגנו ארגונים חברתיים.
משפחתו של אזרח זר אשר משרת בצבא האמריקאי.
אנשים המעוניינים להיכנס לארה"ב על מנת לבקש אזרחות או הטבות מיוחדות על בסיס של שירות צבאי אמריקאי.
שימו לב:
עיתונאים של תחנות רדיו זרות, העוסקים במקצועם, בארה"ב,אשר דורשים שהייה שלא לצרכי הגירה אלא לצורכי מדיה לא יורשו לנסוע לארה"ב באמצעות אשרת מבקר רגילה.

תהליך הגשת בקשה לויזה B2(ויזת המבקר) כרוך בהכנה קפדנית. חשוב לתת תשומת לב עיקרית מפני שאם נטעה בפעם הראשונה, התהליך הופך להיות קשה מאוד, אם לא בלתי אפשרי.

אשרת H2B
היא אחת הקטגוריות המיוחדות אשר מסמיכה פועלים מיומנים לעבוד בארצות הברית.מסיבה זו, אנשים הנמצאים בקטגוריה זו אינם רשאים להגיש בקשות אחרות לארה"ב.אשרתH2Bהינה משאב יקר ערך אשר רבים מהמעסיקים בארה"ב מסתמכים על מנת למלא צרכים זמניים או עונתיים, וזה למעשה נותן פתרון אך ורק במקרה שלא יהיה ניתן להשיג עובד עם מיומנות או בעל ידע בארה"ב. למרבה הצער, הצלחה בקבלת חסות עובדים זרים למתן אשרתH2Bיכול להיות הליך מסובך למדי,וזו בשל הפופולריות בקטגוריה של הויזה. בכל שנה, רק מספר מוגבל של ויזות H2Bזמינים לעובדים. מגבלה מספרית זו מכונה כובע. הכובע נקבע על ידי הקונגרס בתחילת כל שנה בתאריך 1 באוקטובר.

 Yes we can"            "              
Barak Obama january 8 2008
 

הנכתב באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי