אודותינו

 

אנו משרד בוטיק העוסק במתן שירותי משרד ל אזרחות רומנית בלבד. משרדנו בנוי מצוות משפטנים אשר אוסף ומארגן עבור לקוחותינו את כל המסמכים הנחוצים להגשה בקונסוליה הרומנית בין אם בארץ ובין אם בחו"ל.
אנו דואגים לערב וליידע את הלקוח בכל שלב ושלב בהליך ההתאזרחות או הוצאת הדרכון. כמו כן, אנו סבורים שהכנה מושלמת של תיק ההגירה הינה הדרך הטובה ביותר וזאת תוך כדי מאמץ תמידי להשגת המסמכים באופן בהול וזריז ככל שניתן.
כמו כן, אנו סבורים שהכנה מושלמת של תיק ההגירה או אסיפת מסמכים לצורך קבלת האזרחות/דרכון רומני הינה הדרך הטובה ביותר וזאת תוך כדי מאמץ תמידי להשגת המסמכים באופן בהול וזריז ככל שניתן.
לפיכך, אנו צוברים עליונות על ידי כך שאין אנו עוסקים במתן שירותים אחרים. ייחוד משרדנו הוא למעשה חקר עניין השבת אזרות וקבלת דרכון רומני לילידי הארץ .
פיקוח על צוות המרכז נעשה ע"י  א.רועי (L.l.b) בעל נסיון עתיר בתחום ההגירה משנת 2001 ועד היום .
א.רועי למד לימודי משפטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים וסיים תואר ראשון L.L.B בהצלחה תוך מתן דגש בלימודיו על משפט בינלאומי וקיבל המלצות הצטיינות והערכה מפרופ' קרין גולר(מבכירי המשפטנים בעולם המשפט). בתום לימודיו התמחה ואף ניהל את אחד המשרדים המובילים בארץ בתחום ההגירה אשר מעניק מתן פתרונות וסיוע לאשרות, קבלת דרכונים רומניים והוצאת אזרחויות של מדינת רומניה לילידי רומניה ולצאציהם.

כיום, עוסק רועי בעזרה ומתן פתרונות לקבלת אזרחות ודרכון רומני אירופאי  ומתעתד ללמוד מסלול דוקטורט במשפטים.

                                                                                                         הנכתב באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי

שהם 2 (בניין הקונסוליה הרומניה)

רמת גן
1700-700-020